Jsme CATERMAT.

Catermat / O nás
Náš cíl
Náš cíl je být váš T.O.M. (top of mind), prostě první na koho se obrátíte, když potřebujete cokoliv zařídit pro svůj tým.
1
Proč jsme tady
Náš koncept je tu proto, aby vám pomáhal z každého dne získat více.
2
Naše poslání
Posláním našeho týmu je propojení spokojenosti z kvalitního jídla, doprovodných služeb a udržitelné ekonomiky.
3

Náš příběh.

Proč vznikl CATERMAT?

Catermat vzniknul, aby šetřil čas, eliminoval stres, pomáhal ze dne získat více a z Vás před Vaším týmem udělal hvězdu. Prostě abyste byli pochváleni.

Význam slova CATERMAT

to CATER - opečovávat
MAT - automat

Co je to CATERMAT?

Myšlenka na automat na opečovávání s lidským přístupem, který integruje do sebe různé služby se v mé hlavě zrodila v roce 2016, ale až během Covidu v roce 2020 jsme ji mohli začít realizovat.

Launch Catermatu začal v rámci Prague Design Weeku říjnu 2020, týden před 2. COVIDovou uzávěrou. Covid náš tým hodně obměnil a z původního týmu zbyli pouze 3 lidé.

Navzdory tomu, že jsme zbyli 3, nabalili se na nás další lidé, kteří této myšlence věřili víc než původní tým a nyní jsme silnější a efektivnější než kdy předtím. Do našeho DNA se zabudovala schopnost překonávat překážky a dělat věci s úsměvem a pokorou.

V roce 2023 jsme realizovali více jak 2500 zakázek pro více jak 200 převážně zahraničních firem působících v Praze a okolí. 

Jelikož věříme, že každá firma je tvořena lidmi a obchod se dělá mezi lidmi, tak každého našeho zákazníka vnímáme jako partnera a to stejné očekáváme od našich zákazníků. Několikrát ročně pořádáme pro naše partnery zajímavé networkingové akce, kde se můžeme u chutného jídla v zajímavém prostoru poznat lépe.

V roce 2024 jsme začali budovat náš katalog doplňkových aktivit a zajímavých neokoukaných prostor, který umožňuje našim partnerům získat rychlý přehled o možných aktivitách a akcích, které pro Vás s radostí uspořádáme.

Neváhejte, přidejte se do naší sítě a začněte objevovat nové inspirace.

Náš tým.

Lukáš Nejezchleb
CEO a zakladatel
Veronika Bobková
Obchod a realizace
Dan Poběrežský
Obchod a realizace
Mária Nemjová
Produktová manažerka
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram